Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Jazmín n.o.

Potrebujeme pomoc ...

Darujte 2% z dane

PREČO DAROVAŤ 2% PRÁVE NÁM?

- za viac ako desať rokov sme pomohli takmer tisícke ľudí, vrátane mamičiek a detí, ktorí sa ocitli v núdzi
- v roku 2015 sme podali pomocnú ruku 86 ľuďom v núdzi, ktorí sa ocitli bez strechy nad hlavou, z toho bolo 10 mamičiek s 21 deťmi).
- nepomáhame len tzv. bezdomovcom, ale našimi klientmi máme veľa starších ľudí, ktorí stratili bývanie a nemajú dostatočný príjem na pobyt v zariadení pre seniorov, mentálne postihnutých klientov, ktorí boli týraní a zneužívaní vlastnou rodinou
- naše aktivity boli ocenené pozvaniami na Radničkine trhy v Bratislave, kde sme získali ocenenie za využívanie recyklačných techník pri ručných prácach, Medzinárodný ženský klub nás opätovne pozval aj na Vianočný bazár, kde sme výrobkami z chránenej dielne prezentovali našu činnosť.

Myslím, že každému z nás sa pozdáva myšlienka môcť sa rozhodnúť kam poputujú 2% z našich daní. Darujte ich tam, kde ich využitie môžete skontrolovať, môžete sa prísť pozrieť ako bol Váš dar využitý.

PROSÍME VÁS O POMOC ĽUĎOM, KTORÍ VAŠU POMOC NAOZAJ POTREBUJÚ.

Dúfame, že na nás nezabudnete pri vypĺňaní daňových priznaní za rok 2015 a podporíte nás darovaním 2% z daní. Ďakujeme v mene našich klientov.

Odkaz na tlačivá


 

Pomôcť nám môžete akokoľvek napr. prostredníctvom darovaného šatstva, riadu, nábytku atď. ... Či nám pomôžete materiálne alebo finančne, či nám darujete 2% dane z príjmu alebo budete našu prácu podporovať a chápať potrebu sociálnej pomoci , za to všetko Vám budeme vďační

 

"Netrhajte motýľom krídla, pretože oni potom plačú,
nešliapte po kvetoch, pretože kvety krásne voňajú,
nezabíjajte lásku, pretože láska je krehká ako tie krídla
a hlavne nezabíjajte ľudí, pretože ľudia sa majú radi."


 


638729

Úvodná stránka